Maxim boatrental.pl  to firma specjalizującą się w organizacji aktywnego wypoczynku na wodzie. Na rynku motorowodnym działamy od niedawna. Z roku na rok poszerzamy horyzonty swojej działalności, aby stworzyć naszą ofertę bardziej atrakcyjną. Dzięki kreatywności i zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie sprostać większości Państwa wymaganiom. Moja praca to Moja pasja.

Co nas wyróżnia ?

1. Większość firm czarterujących jachty,łodzie motorowe działa w obrębie dużych zbiorników wodnych,wynajmując łodzie zazwyczaj ze sternikiem. My pozwalamy samodzielnie zabrać łódz do Włoch, Chorwacji. Tam gdzie planujesz wakacje, połów ryb czy rodzinny wypad nad wodę.

2. Korzystając z bliskości autostardy pólnoc-południe A1 ułatwiamy pobranie i pózniejsze zdanie łodzi (nawet na autostradowym parkingu). Motorowodniakom z północy proponujemy zabranie łodzi dopiero z granicy a nie ciągnięcie przez cały kraj.

3. Nie musisz kupować drogiego sprzętu , martwić się gdzie go przechować i jak konserwować ...wszystko masz wtedy kiedy chcesz.

4. Możemy dostarczyć sprzęt pod wskazany adres. Odbierzemy go, jeśli masz takie życzenie.

UWAGA!!! Słynny most na autostradzie A1 w Mszanie otwarty :) co w zdecydowany sposób poprawi komunikację samochodową z Maxim boatrental.pl ze strony północnej Polski:)